Anasayfa Hakkımızda Referanslar İletişim
 
 
SUNDUĞUMUZ HİZMETLERİMİZ

ONDULINE AVRASYA

Onduline Avrasya, sürekli araştırma ve geliştirmenin bir sonucu olarak birbiri ile uyumlu, tamamlayıcı nitelikte zengin ürün yelpazesi ile piyasaya hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Özellikle çatı kaplama ve kiremit altı su yalıtımı konularında geliştirdiği özel profilli levhalar ile su yalıtımı ile beraber istendiğinde ısı yalıtımını da içeren “çatı sistemleri” sunmaktadır.

Ürünlerin ana özelliği fonksiyonelliğin yanında, çevre ve doğa uyumunu da gözetmeleri, tasarımlarda doğal malzemelerden vazgeçilmemesidir.

Çatıdan temele, çatı malzemeleri ve bitüm esaslı malzemeler olarak Onduline Avrasya'nın sunduğu ürünlerin sayısı tüm tip, renk çeşitleri ve aksesuarlarıyla birlikte bugün 300'ü aşmaktadır.

ÇATI KAPLAMA MALZEMELERİ

ÇATI KAPLAMA LEVHALARI

Onduline HR
Onduline HR çatı kaplama levhalarını yeni bir teknik ile mekanik dayanıklılığı yüksek; HIGH RESISTANCE olarak üretilmektedir. Onduline HR'ın üretiminde yeni yapılan geliştirme ile levhaların bünyesine boya ile birlikte özel bir reçinenin emdirilmesi, ürüne kalite ve uzun ömürlülük katmaktadır.

Onduline HR ile yine özel olarak geliştirilen ısı yalıtım levhası Ondexpan'ın oluk profilleri birbiri ile uyumlu olarak geliştirildiğinden, istendiğinde ısı yalıtımını da içeren gerek ahşap, gerek çelik ve gerekse de betonarme üzerine uygun çatı sistemleri elde etmeyi mümkün kılar.Onduclair

Onduclair, saydam tip polikarbonat levhalardır. Üstün kaliteleriyle % 90 ışık geçirgenliğine olanak verir ve bu özelliğini yıllar boyu korur. Levhalar 10 yıl yaşlandıktan sonra bile % 80 ışık geçirgenliğine sahiptir. Darbe dayanımı yüksek olan bu levhalar -30 ile +130 C arasındaki sıcaklıklarda kullanılabilir.

Polikarbonat levhalar ayrıca UV (ultraviyole) ışınlarını geçirmez.
KİREMİTLER

Onduville: "High Resistance" bitüm esaslı kiremit

onduville çatı üzerinde geleneksel kiremitlere ve şingıllara benzer, küçük
parçalı bir doku görünümü veren hafif bir çatı kaplama malzemesidir. Çatıya
sadece 4 kg/m2 yük veren onduville dünyanın en hafif çatı kaplama
malzemelerinden birirdir. Mükemmel su geçirirmsizliğine sahip, esnek olması
sebebiyle çatlamayan, paslanmayan, küflenmeyen, ultraviyole ışınlarına
dayanıklı, havadaki kimyasal ve biyolojik maddelerden etkilenmeyen ve bakım
gerektirmeyen çevre dostu bir üründür.PRESE TOPRAK KİREMİTLER Alaturka : Üstün nitelikli topraktan özel tasarım ile üretilen alaturka kiremitlerdir. Alaturka kiremitler, Rufoline. S alaturka kiremit altı levhasıyla tam uyumludur.
Isoporto : Isoline kiremit altı levhası ile birlikte çifte güvenceli bir çatı sistemi oluşturan Portekiz tipi kiremittir.
Isoflorans : Oluklu kiremitler içinde en yumuşak hatlara sahip olan tiplerden biridir. Değişik dalgalı görünümüyle benzerlerinden kolaylıkla ayırdedilebilir.
Isocotto : Değişik bir çatı estetiği oluşturan, yeni bir biçime sahiptir. Düz hatlı tasarımı modern ve fonksiyoneldir.
Isoflat : Arduvaz, ya da “şingıl” tipi çatıların estetiğini doğal kiremitle elde etmek için idealdir.Isoflorans, Isoflat, Isocotto ve Isoporto kiremitleri, Isoline kiremit altı levhalarıyla uyumludur.

ASFALT ŞİNGIL
Bardoline - Bardoline .S : Asfalt şingıl çatı kaplama malzemeleridir. Yüksek kaliteli okside bitümden örgüsüz cam elyaf donatılı ve üzeri çeşitli renklerde mineral kaplı olarak üretilir. %30 ve daha fazla eğimli çatılar için idealdir. Hafif kaplama grubuna giren bu malzemeler, esneklik, karmaşık yüzeylere dahi kolayca uygulanabilme, cazip ve kalıcı renkler ve estetiklik unsurlarını birarada taşır. Bardoline“Standart” ve “Geleneksel” formlarda üretilir. Bardoline.S ise "Geleneksel" ve "Nova" tiplerinde üretilmektedir.

KİREMİT ALTINDA SU YALITIMI

Rufoline.S ve Isoline levhaları

Çatı yalıtımı ve dolayısı ile kiremit altında su yalıtımında özel profilli Rufoline S ve Isoline levhaları, yalıtımının yanı sıra çatı alt yapısında ahşaptan da tasarruf sağlama özelliklerini biraraya getirir.

Alaturka kiremit altı su yalıtım levhası Rufoline S, alaturka kiremitler ile, ve ısı yalıtım levhası Ondexpan ile uyumlu oluk profiline sahiptir. Bu profil, alaturka kiremitleri üç noktadan desteklediği gibi kırılma ve oynamaya karşı korur, ve kiremit aralarının şaşmaz şekilde eşitlenmesini sağlayarak çatı estetiğine de katkıda bulunurKiremit altı su yalıtımında bir diğer ürün olan ilk ve tek Marsilya veya Portekiz tipi kiremit altı levhası, Isoline, TS 562 standardında üretilen tüm kiremitler ile uyumlu olup, esnek yapısı ile kiremitlerin alt yapıya daha sağlam basarak, uzun ömürlü olmalarını, oluklu bindirmeler ve oluk tepelerine çakılan çivilerle yalıtımın her şekilde korunmasını sağlar. Kolay ve hızlı işçilik, havalandırma fonksiyonu, 34 cm ara ile döşenmiş tahtalar üzerine kaplanma özellikleri ile ahşaptan %70 tasarruf sağlar. Isoline, bu özellikleri ile 1996 yılında Yapı Endüstri Merkezi tarafından verilen Altın Çekül Ödülü'ne layık görülmüştür.
Isoline ile Arduvaz

Isoline, özel olarak geliştirilen bir çıta sistemiyle birlikte arduvaz kaplanan çatıları daha kolay, güvenli ve hızlı uygulanabilir ve bir o kadar da ekonomik hale getirmiştir. Isoline ile arduvaz sistemi, konvansiyonel arduvaz kaplı çatılara göre Malzemeden Tasarruf ve Hafiflik sağlamakta ayrıca geliştirilen "Akıllı Çıta Sistemi" ile arduvaz taşları özel çıtalar aracılığıyla monte edilmekte, çatıdaki stabiliteleri, çıta üzerinde ara mesafeleri milimetrik olarak saptanmış yuvalara takılan paslanmaz çelik kancalarla elde edilmektedir.


ÇATI VE TEMEL YALITIMI
MEMBRANLAR
Bituline : APP veya SBS katkılı bitümden, polyester ya da fiberglas donatılı, her iklim koşuluna uygun su yalıtım membranıdır. Prima, extra ve maxima tipi membranlar ile ısı yalıtımlı ya da yalıtımsız teras çatılarda, değişik eğimlerde, metal veya betonarme çatı ve döşemelerde, çatı bahçelerinde, bodrum duvarları, temeller, havuzlar, karayolu köprüleri gibi çok sayıda yer ve tesiste mükemmel su geçirimsizliği elde edilir.


TOPRAK ALTI YALITIMI
Fondaline : Yüksek yoğunlukta polietilenden üretilen temel koruyucusu Fondaline, bodrum ve temel duvarlarındaki yalıtımı, gerek inşaat sırasında gerek sonrasında zemin suyuna karşı korur. Özel kabartmalı ve esnek dokusuyla tüm darbe etkilerini yutar, hasarları önler.

DİĞER
Sistem Ondugreen : Yeşil çatı bahçelerine olanak sağlayan ve muhtelif katmanlardan oluşan bir çatı sistemidir. Seyrek ( ekstansif) yeşillendirme yöntemleri kullanılır.

TAMAMLAYICI MALZEMELER VE AKSESUARLAR
Onduplak : Şingıl uygulamaları için ideal ladin ağacından üretilen OSB3 çatı panelidir.
Isoband : Bitüm esaslı, dış yüzü aluminyum veya bakır kaplı kendinden yapışan su yalıtım bandıdır.
Bardostick : Bardoline asfalt şingıl için elastomerik bitüm mastiktir.

 

MANTOLAMA
ÇELİK KONSTRÜKSİYON
ÇATI İZOLASYON
KİREMİT UYGULAMALARI
ÇATI ŞINGIL UYGULAMALARI
BİNA GİZLİ DERE UYGULAMALARI
PERDE İZOLASYONLARI
SU DEPO İZOLASYONLARI
HAVUZ İZOLASYONLARI
EPOKSİ UYGULAMALARI
OSMANLI ÇATI
KOROZYON
GÜÇLENDİRME
DEKORASYON
FAYANS VE MERMER UYGULAMALARI
DİLATASYON UYGULAMALARI
TERAS SU YALITIMI
DRENAJ UYGULAMALARI
ENJEKSİYON UYGULAMALARI
NEGATİF YALITIM UYGULAMALARI
BRASS ÇATI SİSTEMLERİ
SIDING
 
ÇALIŞTIĞIMIZ MARKALARIMIZ
MARSHALL DIŞ CEPHE ISI YALITIM
KILIÇOĞLU KİREMİT
STOPER MEMBRAN
BASF YKS
ONDULINE AVRASYA
YALTEKS
KOSTER
DÖRKEN
SİKA ÇATI SU YALITIM
İZOCAM
BTM

 

 

custom counter